Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2022 
(Lipiec-wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; ocena polskiego rynku płytek ceramicznych według producentów i dystrybutorów; opis sytuacji branży płytek ceramicznych w Hiszpanii – wywiad z Alberto Echavarria, sekretarzem generalnym ASCER – Stowarzyszenia Hiszpańskich Producentów Płytek Ceramicznych; artykuły dotyczące ekspozycji płytek ceramicznych w nowym sklepie OBI; warunków technicznych wykonania i odbioru robót glazurniczych oraz wskazówek, gdzie można je znaleźć i jak z nich korzystać; a także wszystko o jastrychach anhydrytowych w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Kolekcja CORIENTO BLUE Perłą Ceramiki Projektantów-użytkowników CAD Decor 2021

W I głosowaniu architektów i projektantów wnętrz korzystających z CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek na najpiękniejszą kolekcję płytek nominowaną w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021 (24 kolekcje) najwięcej głosów zdobyła kolekcja CORIENTO BLUE marki Ceramstic i uzyskała tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2021.

Kolekcja CORIENTO BLUE - marka Ceramstic

Wszystkie kolekcje nominowane w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2021 można obejrzeć na stronie internetowej kwartalnika lub pobrać specjalną bazę płytek ze strony firmy CAD Projekt K&A. Kolekcje zostały też zaprezentowane w numerze 2/2021 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”.
Przypominamy, że głosowanie na najpiękniejsze płytki odbywało się w ramach Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz – użytkowników CAD Decor, organizowanego przy okazji PEREŁ CERAMIKI UE 2021. Konkurs ten składa się z dwóch części. W pierwszej, architekci wybierają najbardziej atrakcyjną ich zdaniem kolekcję płytek ceramicznych, nominowaną w poszczególnych edycjach konkursu PERŁY CERAMIKIM UE 2021. Drugi etap konkursu rozpocznie się w grudniu br. Uczestnicy będą mieli za zadanie wykonanie projektu wnętrza z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2021 tytułem Perła Ceramiki UE 2021, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2021 lub Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2021. Organizatorzy konkursu przygotowali atrakcyjne nagrody.

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy.