Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2024 
(Styczeń - Marzec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 1/2024, w którym znajdują się m.in. relacja z Gali Laureatów konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; wypowiedzi przedstawicieli producentów, importerów i dystrybutorów płytek ceramicznych podsumowujących wyniki poprzedniego roku, a także artykuły omawiające wyniki rynku płytek w 2023 r.; wywiady : z Romanem Blazickiem- Prezesem Europejskiej Federacji Producentów Płytek Ceramicznych , z Mario Lenzu – Dyrektorem Sprzedaży spółki Colorobbia Polska a także z Barbarą Węgrzyn, współzałożycielką Akademii Dobrego Projektu . W numerze Czytelnicy znajdą także omówienie zagadnień dotyczących gruntowania podłoża pod płytki a także układania płytek na tynkach gipsowych.

 

 

Cerrad zaprasza na Międzynarodowe Targi Cersaie w Bolonii

Od 27 września do 1 października oczy całej branży ceramicznej zwrócone będą w kierunku włoskiej Bolonii. Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek Cersaie to najważniejsze wydarzenie branżowe tego typu w Europie. Przez pięć dni najlepsi producenci na rynku prezentują tam swoje produkty, wyznaczają trendy, czerpią inspiracje i zbierają opinie.

Pandemia uniemożliwiła organizację targów w zeszłym roku, dlatego długo oczekiwane, tegoroczne wydarzenie będzie wspaniałą okazją do ekspozycji najnowszych kolekcji Grupy Cerrad.

Cerrad będzie obecny na bolońskich targach po raz szósty. Tym razem kilkadziesiąt kolekcji płytek gresowych zaprezentowanych zostanie na efektownym stanowisku wystawienniczym liczącym aż 315 m2.

Cersaie to przedsięwzięcie organizowane z ogromną inwencją i rozmachem. Boloński event jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na światowym rynku płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek. Na targach można spotkać światowych pionierów z branży, którzy na bieżąco wytyczają nowe trendy.

Targi Cersaie stanowią doskonałą okazję, aby na międzynarodowym forum zaprezentować nasze produkty w wyjątkowych aranżacjach. Tegoroczna, powiększona powierzchnia wystawiennicza Grupy Cerrad stanowić będzie nowoczesny showroom, w którym pokażemy naszym gościom kilkadziesiąt nowości inspirowanych pięknem otaczającego nas świata m.in. imponujące kolekcje wielkoformatowych płytek gresowych utrzymanych w stylistyce kamienia, betonu czy drewna.

Wierzymy, że nasze tegoroczne propozycje doskonale wpiszą się w trendy nadchodzącego sezonu i będą doskonałą inspiracją dla designerów odwiedzających targi międzynarodowej klasy.

Zapraszamy do Bolonii. Hala 16 / Stoisko C9-D10.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów Social Media, gdzie na bieżąco będziemy pisać o naszym udziale w Targach Cersaie.