Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2022 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki I edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; wywiad z Filipem Cegłowskim, Group Chief Commercial Officer, Grupa Cerrad; artykuły dotyczące produkcji płytek ceramicznych w I kwartale 2022 r.; eksportu hiszpańskich płytek; zasad doboru kleju do przyklejania płytek ceramicznych; reklamacji odcieni barwy; a także sztuki budowlanej oraz przygotowań do wykonywania prac w łazienkach w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Studio Geberit zaprasza na cykl webinariów

Fot. Studio TV Geberit w siedzibie głównej firmy.

Geberit w warszawskiej siedzibie firmy uruchomił autorskie studio nagrań i od września br. ruszył cykl szkoleń online skierowanych do kilku grup klientów. To doskonała okazja dla architektów, instalatorów czy uczniów szkół technicznych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje bez konieczności wychodzenia z domu. 

Profesjonalne, w pełni wyposażone studio to odpowiedź producenta technologii sanitarnej na aktualne oczekiwania klientów i partnerów firmy. Okazuje się bowiem, że coraz więcej architektów, projektantów czy przedstawicieli branży budowlano--instalacyjnej chce brać udział w wirtualnych szkoleniach i warsztatach. Z myślą o nich Geberit od września wystartował z cyklem webinariów, podczas których eksperci dzielą się fachową wiedzą z obszaru technologii sanitarnej. Są one transmitowane na żywo ze studia Geberit.

Plan webinariów to opracowany koncept spotkań skierowanych do poszczególnych grup: projektantów instalacji, architektów, architektów wnętrz, płytkarzy, instalatorów oraz uczniów szkół technicznych. Każdy blok dedykowany danej grupie składa się z 4 webinariów poświęconych innej tematyce, dlatego warto wziąć udział w pełnym cyklu, aby uzyskać dostęp do kompleksowej wiedzy.
Podczas każdego webinarium eksperci opowiedzą o rozwiązaniach Geberit i nowoczesnych technologiach, takich jak produkty bezdotykowe, higieniczne spłukiwanie czy bezpieczny płaski dach. Dodatkowo wszystkie spotkania będą archiwizowane w chmurze, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć nagrany wykład w dogodnym czasie.
Harmonogram najbliższych webinariów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji:

Projektanci instalacji
13.10. Geberit Pluvia część 2
10.11. Geberit Pluvia część 3
08.12. Bezpieczny dach płaski

Architekci wnętrz
27.10. Stelaże Geberit 1
24.11. Stelaże Geberit 2
22.12. Odpływy liniowe

Salony łazienkowe, płytkarze, instalatorzy
20.10. Strefa natrysku 1 - brodziki
17.11. Strefa natrysku 2 - Setaplano, Sestra
15.12. Strefa natrysku 3 - rozwiązania bezbrodzikowe

DIY i architekci
06.10. Stelaże Geberit w DIY
03.11. Syfony Geberit w DIY
01.12. Zawory do spłuczek

Szkoły techniczne
21.10. Geberit - bezpieczne instalacje – stelaże oraz moduły Monolith
18.11. Geberit - bezpieczne instalacje – Geberit Public
16.12. Geberit - bezpieczne instalacje - odpływy i syfony


Więcej informacji na stronie: https://www.geberit.pl/uslugi/szkolenia/webinaria/