Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2022 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki I edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; wywiad z Filipem Cegłowskim, Group Chief Commercial Officer, Grupa Cerrad; artykuły dotyczące produkcji płytek ceramicznych w I kwartale 2022 r.; eksportu hiszpańskich płytek; zasad doboru kleju do przyklejania płytek ceramicznych; reklamacji odcieni barwy; a także sztuki budowlanej oraz przygotowań do wykonywania prac w łazienkach w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Kolekcja Granderoca marki Ceramstic - Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020

W pierwszym w tym roku głosowaniu architektów i projektantów wnętrz na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja Granderoca marki Ceramstic. Płytki Granderoca otrzymały zaszczytny tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020. Głosowanie odbyło się w ramach specjalnego „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, który organizowany jest wspólnie przez redakcję „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.

Użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek wybierali najpiękniejsze ich zdaniem płytki spośród nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020 (prezentacja nominowanych kolekcji).

Nagrodzona Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020 kolekcja Granderoca, to wielkoformatowe płytki gresowe szkliwione, które wyróżniają się piękną błyszczącą powierzchnią, intensywnością barw oraz bardzo ładna wersją marmurów z wyżłobionymi żyłkami. Można ją stosować na ścianach i podłogach wewnątrz, a także na zewnątrz budynków.

Przypominamy, że wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą bezpłatnie opublikować wizytówki swoich firm na naszej stronie internetowej www.plytkiceramiczne.info.pl w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pierwszym głosowaniu na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych i zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym, które odbędzie po zakończeniu II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020. O terminie drugiego głosowania będziemy informować tuż przed jego rozpoczęciem.

Kolekcja Granderoca marki Ceramstic - Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020