ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2020 
(Kwiecień-Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury nr 2/2020 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o trendach we wzornictwie w 2020 roku, porady na co zwracać uwagę przy wyborze przecinarek elektrycznych i tarcz diamentowych wykorzystywanych do cięcia płytek ceramicznych. Życzymy ciekawej lektury!

 

Kolekcja Granderoca marki Ceramstic - Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020

W pierwszym w tym roku głosowaniu architektów i projektantów wnętrz na najpiękniejsze płytki ceramiczne zwyciężyła kolekcja Granderoca marki Ceramstic. Płytki Granderoca otrzymały zaszczytny tytuł Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020. Głosowanie odbyło się w ramach specjalnego „Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor”, który organizowany jest wspólnie przez redakcję „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt K&A.

Użytkownicy programów CAD Decor PRO, CAD Decor oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek wybierali najpiękniejsze ich zdaniem płytki spośród nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020 (prezentacja nominowanych kolekcji).

Nagrodzona Perłą Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020 kolekcja Granderoca, to wielkoformatowe płytki gresowe szkliwione, które wyróżniają się piękną błyszczącą powierzchnią, intensywnością barw oraz bardzo ładna wersją marmurów z wyżłobionymi żyłkami. Można ją stosować na ścianach i podłogach wewnątrz, a także na zewnątrz budynków.

Przypominamy, że wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą bezpłatnie opublikować wizytówki swoich firm na naszej stronie internetowej www.plytkiceramiczne.info.pl w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w pierwszym głosowaniu na najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych i zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w kolejnym, które odbędzie po zakończeniu II edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020. O terminie drugiego głosowania będziemy informować tuż przed jego rozpoczęciem.

Kolekcja Granderoca marki Ceramstic - Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2020