Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2022 
(Kwiecień - Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 2/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki I edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; wywiad z Filipem Cegłowskim, Group Chief Commercial Officer, Grupa Cerrad; artykuły dotyczące produkcji płytek ceramicznych w I kwartale 2022 r.; eksportu hiszpańskich płytek; zasad doboru kleju do przyklejania płytek ceramicznych; reklamacji odcieni barwy; a także sztuki budowlanej oraz przygotowań do wykonywania prac w łazienkach w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Nominacje w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020 i wybór najpiękniejszej kolekcji przez architektów i projektantów wnętrz

Udało się, mimo trudnej sytuacji związanej z koronawirusem wystartował konkurs PERŁY CERAMIKI 2020. Posiedzenie jury pod przewodnictwem Magdaleny Kaliszuk-Barańskiej (architekt wnętrz, Sekcja Architektury Wnętrz Związku Polskich Artystów Plastyków), odbyło się 3 lipca 2020 r.

Konkurs organizowany jest od 2004 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” . Jego celem jest promocja płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku wyróżniających się wzornictwem oraz jakością.
Od 2012 r. konkurs organizowany jest wspólnie z firmą CAD Projekt K&A i w ramach tej współpracy odbywa się głosowanie architektów i projektantów wnętrz korzystających z programów CAD Decor i CAD Decor PRO. Drogą elektroniczną wybierają ich zdaniem najpiękniejsze płytki z nominowanych w konkursie, tym razem z nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020.
Kolekcje, na które można głosować:
STUCCO – producent/marka: V&B Fliesen GmbH/ENGERS
PLUTONIC – marka: Ceramica Limone
GRANDEROCA – marka: Ceramstic

Obejrzyj kolekcje

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami i pobrania bazy płytek ze strony firmy CAD Projekt K&A. Głosowanie trwa do 3 sierpnia 2020 r.

ZAGŁOSUJ NA PERŁĘ CERAMIKI PROJEKTANTÓW