ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 4/2020 
(Październik-Grudzień
)

Zapraszamy do lektury nr 4/2020 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w III edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o produkcji płytek ceramicznych i zapraw murarskich w 2020 r., montażu płytek ceramicznych na płytach gipsowo-kartonowych oraz wiele innych m.in. z działu PORADY. Życzymy ciekawej lektury!

 

Nominacje w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020 i wybór najpiękniejszej kolekcji przez architektów i projektantów wnętrz

Udało się, mimo trudnej sytuacji związanej z koronawirusem wystartował konkurs PERŁY CERAMIKI 2020. Posiedzenie jury pod przewodnictwem Magdaleny Kaliszuk-Barańskiej (architekt wnętrz, Sekcja Architektury Wnętrz Związku Polskich Artystów Plastyków), odbyło się 3 lipca 2020 r.

Konkurs organizowany jest od 2004 r. przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” . Jego celem jest promocja płytek ceramicznych dostępnych na polskim rynku wyróżniających się wzornictwem oraz jakością.
Od 2012 r. konkurs organizowany jest wspólnie z firmą CAD Projekt K&A i w ramach tej współpracy odbywa się głosowanie architektów i projektantów wnętrz korzystających z programów CAD Decor i CAD Decor PRO. Drogą elektroniczną wybierają ich zdaniem najpiękniejsze płytki z nominowanych w konkursie, tym razem z nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020.
Kolekcje, na które można głosować:
STUCCO – producent/marka: V&B Fliesen GmbH/ENGERS
PLUTONIC – marka: Ceramica Limone
GRANDEROCA – marka: Ceramstic

Obejrzyj kolekcje

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami i pobrania bazy płytek ze strony firmy CAD Projekt K&A. Głosowanie trwa do 3 sierpnia 2020 r.

ZAGŁOSUJ NA PERŁĘ CERAMIKI PROJEKTANTÓW