Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 4/2022 
(Październik - Grudzień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 4/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki III edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; wskazane są czynniki będące największym wyzwaniem dla branży płytek ceramicznych w 2022 r.; podano wielkość wytworzonej oraz sprzedanej produkcji płytek ceramicznych od stycznia do września br.; opublikowano rozmowę z Moniką Szeligowską, zarządzającą firmą Bokaro; a także artykuły dotyczące przyczyn uszkodzeń tarasów z okładzina ceramiczną i możliwości ich naprawy oraz sprawozdanie z targów Cersaie 2022.

 

 

#Projecthome - Projekt wnętrza bez wychodzenia z domu

Aktualna sytuacja na rynku wymusza na przedsiębiorcach dostosowanie się do realiów nowej rzeczywistości. Firmy poszukują twórczych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów. Ceramika Paradyż uruchomiła program #Projecthome pozwalający zaprojektować wymarzone wnętrze bez wychodzenia z domu.
 
Czas spędzany z rodziną w domu nie musi być nudny. Można poświęcić go na rozwijanie zainteresowań, wspólne posiłki, zabawę czy naukę. To także dobry moment, by wykonać remont pomieszczeń, które w tak trudnym czasie pełnią niejednokrotnie oazę spokoju.
Mając na uwadze aktualne potrzeby rynku oraz ochronę zdrowia, Ceramika Paradyż wprowadziła udogodnienie umożliwiające zaprojektowanie łazienki czy kuchni bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę programu #Projecthome,
wybrać z kalendarza dzień i godzinę konsultacji oraz dokonać opłaty, która będzie zwrócona w momencie zakupu płytek. Następnie wraz z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety preferencji, zostanie przesłany link do spotkania on-line, podczas którego
projektantki firmy pomogą zaprojektować komfortową, funkcjonalną i klimatyczną przestrzeń.
„W ostatnich tygodniach nowy wirus zdominował nasze życie zawodowe, wymuszając w firmach optymalizację planów i działań. Zdając sobie z tego sprawę uruchomiliśmy program, który nie tylko wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także zapewnia bezpieczeństwo zarówno klientom jak i pracownikom firmy" – powiedziała Monika Rabiej, kierownik projektu #Projecthome.
 
Program #Projecthome powiązany jest z promocją na produkty z oferty producenta.
Więcej informacji oraz kalendarz zapisów on-line dostępny na https://www.paradyz.com/projecthome/