ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2020 
(Kwiecień-Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury nr 2/2020 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o trendach we wzornictwie w 2020 roku, porady na co zwracać uwagę przy wyborze przecinarek elektrycznych i tarcz diamentowych wykorzystywanych do cięcia płytek ceramicznych. Życzymy ciekawej lektury!

 

#Projecthome - Projekt wnętrza bez wychodzenia z domu

Aktualna sytuacja na rynku wymusza na przedsiębiorcach dostosowanie się do realiów nowej rzeczywistości. Firmy poszukują twórczych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom konsumentów. Ceramika Paradyż uruchomiła program #Projecthome pozwalający zaprojektować wymarzone wnętrze bez wychodzenia z domu.
 
Czas spędzany z rodziną w domu nie musi być nudny. Można poświęcić go na rozwijanie zainteresowań, wspólne posiłki, zabawę czy naukę. To także dobry moment, by wykonać remont pomieszczeń, które w tak trudnym czasie pełnią niejednokrotnie oazę spokoju.
Mając na uwadze aktualne potrzeby rynku oraz ochronę zdrowia, Ceramika Paradyż wprowadziła udogodnienie umożliwiające zaprojektowanie łazienki czy kuchni bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę programu #Projecthome,
wybrać z kalendarza dzień i godzinę konsultacji oraz dokonać opłaty, która będzie zwrócona w momencie zakupu płytek. Następnie wraz z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety preferencji, zostanie przesłany link do spotkania on-line, podczas którego
projektantki firmy pomogą zaprojektować komfortową, funkcjonalną i klimatyczną przestrzeń.
„W ostatnich tygodniach nowy wirus zdominował nasze życie zawodowe, wymuszając w firmach optymalizację planów i działań. Zdając sobie z tego sprawę uruchomiliśmy program, który nie tylko wychodzi naprzeciw aktualnym oczekiwaniom rynku, ale także zapewnia bezpieczeństwo zarówno klientom jak i pracownikom firmy" – powiedziała Monika Rabiej, kierownik projektu #Projecthome.
 
Program #Projecthome powiązany jest z promocją na produkty z oferty producenta.
Więcej informacji oraz kalendarz zapisów on-line dostępny na https://www.paradyz.com/projecthome/