Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2022 
(Lipiec-wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; ocena polskiego rynku płytek ceramicznych według producentów i dystrybutorów; opis sytuacji branży płytek ceramicznych w Hiszpanii – wywiad z Alberto Echavarria, sekretarzem generalnym ASCER – Stowarzyszenia Hiszpańskich Producentów Płytek Ceramicznych; artykuły dotyczące ekspozycji płytek ceramicznych w nowym sklepie OBI; warunków technicznych wykonania i odbioru robót glazurniczych oraz wskazówek, gdzie można je znaleźć i jak z nich korzystać; a także wszystko o jastrychach anhydrytowych w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

I głosowanie na „Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2018”

W maju br. rozpoczęła się kolejna edycja konkursu PERŁY CERAMIKI UE organizowanego przez kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych”. W ramach tego konkursu użytkownicy oprogramowania CAD Decor  i CAD Decor PRO będą mogli trzykrotnie wybrać „Perłę Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2018” oraz zgłosić swoje projekty w „Konkursie dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor” organizowanym na przełomie 2018/2019 r.

Od 27 czerwca do 11 lipca można wybierać najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane w pierwszej edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2018. Kolekcja, która zdobędzie najwięcej głosów uzyska tytuł „Perła Ceramiki Projektantów – użytkowników CAD Decor 2018”. Płytki można wybrać korzystając z bazy nominowanych płytek, którą przygotowała firma CAD Projekt K&A na swojej stronie internetowej (Baza Perły Ceramiki UE 2018 I edycja), a następnie głos przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.podając w e-mailu: nazwę kolekcji, nazwę producenta bądź marki płytek oraz swoje dane (imię, nazwisko, nazwa pracowni, numer telefonu, adres do korespondencji). Można też skorzystać ze specjalnej zakładki do głosowania na stronie konkursowej. Przejdź do głosowania.

Zachęcamy do zapoznania się z listą nominowanych płytek na stronie kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i obejrzenia prezentacji kolekcji.

 

Tradycyjnie po zakończeniu głosowania, redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” wybierze jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swój projekt na łamach tego czasopisma, a pierwsze trzy głosy zostaną nagrodzone upominkami. Ponadto wszystkie osoby biorące udział w głosowaniu mogą BEZPŁATNIE umieścić wizytówki swoich firm na stronie internetowej czasopisma www.plytkiceramiczne.info.pl w zakładce „Projektanci i architekci współpracujący z redakcją”.