ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2021 
(Styczeń-Marzec
)

Zapraszamy do lektury nr 1/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. relację z wręczania nagród laureatom konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o produkcji płytek ceramicznych i zapraw murarskich w 2020 r., ocenę 2020 r. przez producentów, importerów i dystrybutorów oraz wiele innych. Życzymy ciekawej lektury! 

 

Ceramika Paradyż rozpoczęła cykl spotkań skierowanych do architektów, projektantów wnętrz

W ramach projektu Virtus Studio organizowanego przez Ceramikę Paradyż od marca do listopada odbędzie się osiem konferencji, podczas których przedstawiciel firmy przedstawi prezentację w ramach dwóch obszarów tematycznych: „Architektura Komercyjna” oraz „Architektura Obiekty Użyteczności Publicznej”. Pierwsze spotkanie odbyło się 15 marca br. we Wrocławiu. Virtus Studio to organizator wydarzeń związanych z architekturą i projektowaniem (targi, konferencje, spotkania), które odbywają się w całej Polsce. Spotkania stanowią świetną okazję do nawiązania relacji między producentami a architektami i projektantami, którzy poszukują rozwiązań technologicznych, nowości produktowych oraz bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami firm. W ramach tego projektu podczas wystąpienia tematycznego pod tytułem „TRENDY? – NATURALNIE”, Ceramika Paradyż przedstawi aktualnie panujące trendy na rynku oraz zaprezentuje odpowiadające im nowości produktowe producenta.

Wiemy, jak ważnym ogniwem pomiędzy producentem a Klientem są architekci i projektanci wnętrz. Dlatego oprócz wielu rodzaju materiałów i narzędzi powstających z myślą o specyficznych potrzebach tej grupy (np. uruchomiony niedawno system do projektowania BIM), uznaliśmy, iż udział w projekcie Virtus Studio to świetna okazja do bezpośrednich spotkań, które pozwolą nam się bliżej poznać i lepiej zrozumieć wzajemne potrzeby – mówi Rafał Doleciński, Specjalista ds. Komunikacji z Architektami Ceramiki Paradyż.

Wydarzenia w ramach Virtus Studio w z udziałem przedstawiciela Ceramiki Paradyż będą miały miejsce w następujących miastach: Trójmiasto (18 maja), Kraków (13 czerwca), Katowice (20 czerwca), Warszawa (13 września i 18 października) Poznań (25 października) i Kraków (29 listopada).