ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 2/2020 
(Kwiecień-Czerwiec
)

Zapraszamy do lektury nr 2/2020 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. prezentację kolekcji nominowanych w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o trendach we wzornictwie w 2020 roku, porady na co zwracać uwagę przy wyborze przecinarek elektrycznych i tarcz diamentowych wykorzystywanych do cięcia płytek ceramicznych. Życzymy ciekawej lektury!

 

Architekci i projektanci wnętrz wybrali najpiękniejszą kolekcję płytek ceramicznych. Wyniki I głosowania

Image Zakończyło się pierwsze głosowanie na najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013, organizowanego przez kwartalnik "Wokół Płytek Ceramicznych" przy współpracy z firmą CAD Projekt K&A. Wzięli w nim udział architekci i projektanci wnętrz korzystający z oprogramowania CAD Decor. Oto kolekcja płytek, która spodobała się najbardziej i zdobyła tytuł Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2013.

Głosowanie na najpiękniejsze płytki ceramiczne nominowane w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2013 jest pierwszym etapem specjalnego "Konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników CAD Decor". Zasady są niezwykle proste! W pierwszym etapie architekci i projektanci wnętrz korzystający z CAD Decor, CAD Decor PRO oraz CAD Kuchnie z Modułem do Projektowania Płytek głosują (w sumie odbędą się 3 głosowania) na najbardziej atrakcyjną ich zdaniem kolekcję płytek ceramicznych, w tym gresów, nominowanych w poszczególnych edycjach konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013. Pierwsze głosowanie zakończyło się 8 lipca, dwa kolejne przeprowadzone zostaną do listopada br. Kolekcja płytek ceramicznych, która spodoba się najbardziej, tzn. otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie tytuł Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2013. Dodatkowo, spośród głosujących architektów redakcja kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych" wybierze jedną osobę, która będzie mogła bezpłatnie zaprezentować swoje realizacje na łamach czasopisma.
Druga, właściwa część konkursu dla architektów i projektantów wnętrz - użytkowników aplikacji CAD Decor, rozpocznie się 2 grudnia 2013 r. i potrwa do 14 stycznia 2014 r. Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu projektu dowolnego wnętrza, elewacji lub miejsca na zewnątrz budynku, z zastosowaniem przynajmniej jednej kolekcji płytek ceramicznych nagrodzonych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2013 tytułem Perła Ceramiki UE 2013, Perła Ceramiki Dystrybutorów 2013 lub Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2013. Organizatorzy konkursu przygotowali atrakcyjne nagrody pieniężne, wartościowe bony oraz szkolenia z obsługi programów do projektowania. Łącznie pula nagród wynosi ponad 10 tys. złotych.

Wyniki I głosowania na najpiękniejsze płytki ceramiczne

W I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013 nominacje otrzymało 14 kolekcji płytek ceramicznych. Głosami architektów i projektantów wnętrz tytułPerła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2013 otrzymała kolekcja LOFT marki Ceramstic.

Architektem, który zaprezentuje swój projekt w kwartalniku "Wokół Płytek Ceramicznych" jest Anna Krzystowska, 2Atelier z Warszawy.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin >>>

Wszystkie nominowane kolekcje w I edycji konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013 są zaprezentowane w specjalnej bazie płytek Perły Ceramiki 2013 do oprogramowania CAD Decor, do pobrania ze strony internetowej CAD Projekt K&A oraz na www.plytkiceramiczne.info.pl