ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2021 
(Styczeń-Marzec
)

Zapraszamy do lektury nr 1/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. relację z wręczania nagród laureatom konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o produkcji płytek ceramicznych i zapraw murarskich w 2020 r., ocenę 2020 r. przez producentów, importerów i dystrybutorów oraz wiele innych. Życzymy ciekawej lektury! 

 

Sukcesy firmy KREISEL Technika Budowlana

Oddanie  w tym roku nowoczesnego zakładu prażenia, dającego możliwość wytwarzania szerokiej gamy produktów gipsowych w Ostrołęce  oraz zdobycie Godła Promocyjnego TERAZ POLSKA w XXI edycji konkursu za maszynowy tynk gipsowy lekki 651L powoduje,że 2011 r. firma KREISEL Technika Budowlana może zaliczyć do szczególnie udanych. KREISEL

Zakład prażenia w Ostrołęce

Od ponad 6 lat w ofercie firmy KREISEL znajdują się produkty gipsowe i wspierające ich dystrybucję techniki silosowe. Nagrodzony Godłem TERAZ POLSKA maszynowy tynk gipsowy lekki 651L, produkowany zgodnie z normą  PN-EN 13279-1:2005, jest produktem do wykańczania ścian gładką i białą powierzchnią wewnątrz obiektów.

To produkt nowoczesny o dużej wydajności i łatwy w aplikacji z możliwością zastosowania w technikach maszynowych. Jest dostarczany na rynek w klasycznych workach lub w silosach firmy Kreisel na plac budowy.
Z ofertą technik silosowych firma KREISEL weszła na rynek już pod koniec 2003 roku. Wdrażając  tę technikę firma KREISEL chce upowszechnić maszynowy sposób przygotowania i aplikacji zapraw na miejscach inwestycji budowlanych. Największe zalety techniki silosowej to przede wszystkim oszczędność czasu i sił roboczych, nakładów finansowych i miejsca na placu budowy oraz ochrona środowiska.

„Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny firma KREISEL Technika Budowlana uhonorowana została tym prestiżowym wyróżnieniem świadczącym o wysokim poziomie oferowanych wyrobów. Ale jeszcze większa satysfakcja towarzyszy temu, że nasze zaawansowane produkty i rozwiązania budowlane, takie jak wyróżniony tynk 651 L są tak chętnie wybierane przez naszych klientów” – uważa Prezes firmy Kreisel  Technika Budowlana Sp. z o.o. - Szczepan Gawłowski.

Szczepan Gawłowski

 Szczepan Gawłowski

KREISEL Technika Budowlana działa w Polsce od 1993 roku. Założycielem i prezesem spółki jest Szczepan Gawłowski. Firma posiada 6 zakładów produkcyjnych w Polsce oraz kopalnię kruszyw.
Oferta KREISEL to oprócz wyrobów gipsowych, oferta: klejów do płytek, zapraw murarskich, tynków, spoin, izolacji i wylewek, gruntów i farb elewacyjnych, gładzi, systemów dociepleń budynków i renowacji. Produkty KREISEL wytwarzane są zgodnie z międzynarodowymi normami certyfikatu ISO 9001:2004, a firma jest laureatem wielu wyróżnień gospodarczych i konsumenckich w tym już w 2000 roku godłem Teraz Polska, Lider Polskiego Biznesu BCC i 9 diamentów, 5 Złotych Medali MTP BUDMA, 4 Medale Europejskie BCC i wiele innych. Firma KREISEL jest także zaangażowana w działalność charytatywną i wspieranie polskiego sportu (oficjalny partner piłkarskich reprezentacji Polski od 2000 roku).