Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2023 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; dane dotyczące produkcji i sprzedaży płytek ceramicznych w I półroczu br. w Polsce; ocena wpływu importu płytek ceramicznych z Indii na polski rynek; opis nowości w technice dekoracji płytek; wyniki kontroli płytek ceramicznych prowadzone przez organy nadzoru budowlanego; a także artykuły o montażu okładzin oraz o środkach do gruntowania podłoża pod okładziny pod płytki ceramiczne.

 

 

Nowy Salon Łazienek Glazury Królewskiej

W centrum handlowym Metropol Dom i Wnętrze, Glazura Królewska S.A. uruchomiła nowy Salon Łazienek. Jest to już trzeci punkt handlowy tej sieci w Warszawie i 23 w Polsce.
Salony Łazienek Glazury Królewskiej S.A. wyróżniają się profesjonalizmem obsługi klienta oraz usług związanych ze sprzedażą. Każdy klient otrzymuje wsparcie jednego z wykwalifikowanych doradców, którego zadaniem jest pomoc w wyborze płytek, ceramiki oraz dodatków.
Nowatorska technologia wprowadzona przez Glazurę Królewską w Salonach Łazienek pozwala klientom na zapoznanie się z pełną ofertą punktu za pomocą „wirtualnego magazynu” poprzez dotykowy panel multimedialny, a symulacja komputerowa, która tworzona jest na miejscu, daje możliwość obejrzenia nowej aranżacji swojej łazienki jeszcze przed zakupem produktu.
W salonie o powierzchni 360 m2 znajduje się Płytkoteka – nowatorski model ekspozycji w formie biblioteki, który umożliwia przedstawienie bardzo dużej ilości wzorów na stosunkowo niewielkiej powierzchni. Inne udogodnienia tworzą ekspozytory książkowe, boksy oraz  stoły do miksowania wzorów. W specjalnie wydzielonej części salonu znajduje się ekspozycja ekskluzywnych kabin typu walk-in, kabin standardowych oraz ceramika i armatura. Kącik zabaw dla dzieci ułatwi rodzinom spokojne przeglądanie oferty.
Nowy Salon Łazienek został stworzony zgodnie ze wszystkimi standardami firmy Glazura Królewska S.A. Standardy te stworzono w oparciu o rady, uwagi i życzenia klientów. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić niemal nieograniczony wybór asortymentu, komfortową atmosferę oraz profesjonalne wsparcie.