ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 1/2021 
(Styczeń-Marzec
)

Zapraszamy do lektury nr 1/2021 kwartalnika "Wokół Płytek Ceramicznych", w którym znajdziecie Państwo m.in. relację z wręczania nagród laureatom konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2020, artykuł o produkcji płytek ceramicznych i zapraw murarskich w 2020 r., ocenę 2020 r. przez producentów, importerów i dystrybutorów oraz wiele innych. Życzymy ciekawej lektury! 

 

Ceramika Paradyż laureatem konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki 2009

Ceramika Paradyż uzyskała tytuł laureata oraz Godło Inwestora w Kapitał Ludzki 2009 w jubileuszowej X edycji konkursu organizowanego  przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Certyfikat Inwestor w Kapitał Ludzki jest wyrazem uznania dla Ceramiki Paradyż za wdrażanie najlepszych praktyk zarządzania ludźmi, za promowanie przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników. W wyniku audytu polityki personalnej firma otrzymała  bardzo wysokie oceny kwalifikujące ją do otrzymania Godła.
Gala wręczenia nagród towarzyszyła największemu wydarzeniu w branży HR – X  Jubileuszowej edycji Kongresu Kadry i odbyła się w dniu 27 października 2009 r. w Klubie Platinium w Warszawie. Prestiżowy tytuł laureata konkursu Inwestor w Kapitał Ludzki 2009 odebrał Prezes Zarządu Spółek Grupy Paradyż - Piotr Tokarski.
Przyznana nagroda jest wyróżnieniem dla Ceramiki Paradyż i stanowi potwierdzenie, że wysiłki, zmierzające do budowanie pozycji jednego z najbardziej atrakcyjnych pracodawców przynoszą wymierne efekty.