Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2022 
(Lipiec-wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2022, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2022”; ocena polskiego rynku płytek ceramicznych według producentów i dystrybutorów; opis sytuacji branży płytek ceramicznych w Hiszpanii – wywiad z Alberto Echavarria, sekretarzem generalnym ASCER – Stowarzyszenia Hiszpańskich Producentów Płytek Ceramicznych; artykuły dotyczące ekspozycji płytek ceramicznych w nowym sklepie OBI; warunków technicznych wykonania i odbioru robót glazurniczych oraz wskazówek, gdzie można je znaleźć i jak z nich korzystać; a także wszystko o jastrychach anhydrytowych w ramach cyklu DNA GLAZURNIKA.

 

 

Dlaczego warto czytać?

Dlaczego warto czytać?


DLACZEGO WARTO CZYTAĆ
kwartalnik "Wokół Płytek Ceramicznych"?

 

Kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” – to jedyne ogólnopolskie, fachowe czasopismo, w którym można znaleźć informacje m.in. o nowych kolekcjach płytek ceramicznych wprowadzanych na polski rynek; światowych trendach wzorniczych; nowoczesnych technologiach układania płytek ceramicznych i kamiennych; krajowym i zagranicznym rynku płytek; maszynach i urządzeniach do robót glazurniczych; zastosowaniu płytek ceramicznych w różnych rodzajach obiektów; ciekawych realizacjach.

 Artykuły zawierają wiele praktycznych uwag i porad.

 

Redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” od 2004 r. organizuje również konkurs „Perły Ceramiki UE”. Zarówno kolekcje nominowane w poszczególnych edycjach konkursu, jak i nagrodzone tytułem Perła Ceramiki UE i Perła Ceramiki Dystrybutorów są prezentowane w czasopiśmie i na stronie internetowej www.plytkiceramiczne.info.pl. Ponadto łatwo je znaleźć na ekspozycjach w salonach sprzedaży i hurtowniach w całym kraju, gdyż są oznaczone  specjalnymi nalepkami.  Konkurs jest wysoko oceniany przez producentów i dystrybutorów jako doskonałe narzędzie do promowania kolekcji płytek ceramicznych, dostarczające klientom rekomendacji ułatwiających wybór płytek z bogatej oferty rynkowej oraz zwiększające prestiż producentów.