Wokół Płytek Ceramicznych
ISSN 1429-9089, e-ISSN 2449-9870

Numer 3/2023 
(Lipiec - Wrzesień
)

Zapraszamy do lektury kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” nr 3/2023, w którym znajdują się m.in. wyniki II edycji konkursu „Perły Ceramiki UE 2023”; dane dotyczące produkcji i sprzedaży płytek ceramicznych w I półroczu br. w Polsce; ocena wpływu importu płytek ceramicznych z Indii na polski rynek; opis nowości w technice dekoracji płytek; wyniki kontroli płytek ceramicznych prowadzone przez organy nadzoru budowlanego; a także artykuły o montażu okładzin oraz o środkach do gruntowania podłoża pod okładziny pod płytki ceramiczne.

 

 

Zamów prenumeratę kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” dla studentów uczelni wyższych

Zamów prenumeratę kwartalnika 

„Wokół Płytek Ceramicznych”
dla studentów uczelni wyższych

Atrakcyjne warunki współpracy!

Redakcja kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” prowadzi akcję ułatwiającą studentom wydziałów ceramiki, architektury wnętrz oraz wzornictwa wyższych uczelni w Polsce, systematyczny dostęp do najnowszej wiedzy dotyczącej technologii produkcji, designu, a także zasad prawidłowego stosowania płytek ceramicznych. Przedsięwzięcie to jest możliwe dzięki wsparciu firm prenumerujących kwartalnik „Wokół Płytek Ceramicznych” dla studentów. Ufundowane egzemplarze są wysyłane na ręce wykładowców, którzy wykorzystują je podczas zajęć i rozdysponowują wśród studentów. Każdy egzemplarz jest oznaczony na pierwszej okładce specjalną nalepką informującą o firmie fundującej. Wyboru uczelni i wykładowców może dokonać fundator lub zrobi to redakcja przy jego akceptacji.

Koszt rocznej prenumeraty ulgowej w 2023 r., dla co najmniej 30 studentów, wynosi 2400 zł brutto.

W zamian oferujemy:

  • zamieszczenie na łamach kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” (w okresie objętym prenumeratą) informacji o działalności firmy fundującej prenumeratę, wraz z kolorowym logo, w rubryce „Prenumerata dla szkół i uczelni wyższych”;
  • zamieszczenie na stronie internetowej czasopisma www.plytkiceramiczne.info.pl banera z reklamą firmy i linkiem do jej strony www.

Wszelkie pytania należy kierować do redakcji kwartalnika
„Wokół Płytek Ceramicznych”:
tel. 22 826 20 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

FUNDATORZY PRENUMERATY

DLA STUDENTÓW

 

 

 

 

Nie zwlekaj,

dołącz do prenumeratorów kwartalnika już teraz!!